ACACIA rigidula: Kasutab, Kõrvaltoimeid, vastasmõju ja hoiatused

Acacia rigidula, Acaciopsis rigidula, Blackbrush, Blackbush, Chaparro Prieto, Vachellia rigidula.

Acacia rigidula on põõsas, mis kasvab edelasse ja läände Texas, samuti Põhja riigid Mehhiko. Kemikaalide Acacia rigidula võib olla erutav mõju, mistõttu seda kasutatakse mõnel kaalulangus ja sportlikku sooritust täiendused; Paljud toidulisanditest et list Acacia rigidula koostisosana on osutunud sisaldavad suures koguses kemikaali fenetüülamiin. Kuigi fenetüülamiinide leitakse Acacia rigidula jätab loomulikult summad leidub neid toidulisandeid on sageli suurem kui võiks eeldada taimede osadest üksi; Lisaks fenüületüülamiini palju toidulisandeid oksjoni Acacia rigidula koostisosana on leitud sisaldada muud registriväliseks koostisosa nimega beeta-metüülfenetüülamiini (BMPEA). See koostisosa on stimulaator sarnaseid amfetamiini. Kuid erinevalt fenüületüülamiini seda ei leita looduslikult Acacia rigidula või mõneks muuks tuntud taimi. Aprillis 2015 USA Food and Drug Administration (FDA) teatas, et BMPEA ei vasta mõistet toidu koostisosa. Seega kõik tooted, mis sisaldavad BMPEA peetakse misbranded.

Acacia rigidula sisaldab palju erinevaid kemikaale, mis on stimulant mõju. Selle tõttu on sageli reklaamitakse kaalulangus ja sportlikku sooritust. Aga paljud tooted loetletakse Acacia rigidula koostisosana sisaldada ka amfetamiinilaadseid keemilise nimega beeta-metüülfenetüülamiini (BMPEA).

Piisavad tõendid, fo; Kaalukaotus; Sportlikku sooritust; Muud tingimused. Rohkem tõendeid on vaja hinnata Acacia rigidula nende kasutusalad.

Ei ole piisavalt usaldusväärne andmed selle kohta, kui Acacia rigidula on ohutu. On olnud mitmeid juhtumeid ning südame löögisageduse tõus ja südamepekslemine võtvatel inimestel toidulisandeid, mis sisaldavad Acacia rigidula ja muude stimulantide koostisosi. On üks juhtumit, südame seiskumise. See ei ole selge, kas need kõrvaltoimed olid põhjustatud Acacia rigidula või muude stimulantide neid tooteid; Ettevaatusabinõud ja hoiatused: Rasedus ja rinnaga -feeding: Ei ole piisavalt usaldusväärset teavet ohutuse võttes Acacia rigidula kui te olete rase või toidate last rinnaga. Hoia ohutu poolel ja vältida kasutamist; Kõrge vererõhk: Mõned kemikaalid Acacia rigidula on stimulant mõju. Paljud tooteid, list Acacia rigidula koostisosana Samuti on leitud, et need sisaldavad keemilise nimega beeta-metüülfenetüülamiini (BMPEA). BMPEA ja muud stimulandid võivad tõsta vererõhku ja südame löögisagedust. Teoreetiliselt võttes Acacia rigidula toidulisandeid võib teha kõrge vererõhu hullem; Operatsioon: Mõned kemikaalid Acacia rigidula on stimulant mõju. Paljud tooteid, list Acacia rigidula koostisosana Samuti on leitud, et need sisaldavad keemilise nimega beeta-metüülfenetüülamiini (BMPEA). BMPEA ja muud stimulandid võivad tõsta vererõhku ja südame löögisagedust. Teoreetiliselt võttes Acacia rigidula toidulisandeid võib segada kirurgia vererõhku ja südame löögisagedust. Lõpetage Acacia rigidula toidulisandeid vähemalt 2 nädalat enne operatsiooni.

Praegu puudub teave Acacia rigidula koostoimed

Sobiv annus Acacia rigidula sõltub mitmetest teguritest, näiteks kasutaja vanusest, tervisest ja mitmed teised tingimused. Sel ajal ei ole piisavalt teaduslikke andmeid, et määrata sobiv annuste Acacia rigidula (lastele / täiskasvanutele). Pea meeles, et loodustooted ei ole alati tingimata ohutu ja annused võivad olla olulised. Järgi kindlasti asjakohane suundades toote etiketil ja nõu oma arsti või arst või muu tervishoiutöötaja enne kasutamist.

viited

BMPEA toidulisanditest. FDA Q & A Toidulisandid, 23. aprillil 2015. Kättesaadav: http://www.fda.gov/Food/DietarySupplements/QADietarySupplements/ucm443790.htm.

Camp BJ, Norvell MJ. Fenüületüülamiini alkaloidid levilal taimed. Econ Bot 196; 20 (3): 274-8. http: //www.jstor/stable/4252754.

Clement BA, Goff CM Forbes TDA. Mürgine amiinid ja alkaloidid akaatsia rigidula. Fütokeemia 199; 49 (5): 1377-1380. doi: 10.1016 / S0031-9422 (97) 01022-4.

Cohen PA, Bloszies C, Yee C, Girona R. amfetamiini isomeeri, kelle efektiivsust ja ohutust inimestel pole kunagi uuritud, AY-methylphenylethylamine (BMPEA), on leitud mitu toidulisanditest. Drug Test Anal 2015 [Epub enne print].

Pawar RS, Grundel E, Fardin-Kia AR, Rader JI. Määramine valitud biogeensete amiinide Acacia rigidula taimsest materjalist ja toidulisanditest kasutades LC-MS / MS meetodeid. J Pharm Biomed Anal. 2014 Jan, 88: 457-66. doi: 10.1016 / j.jpba.2013.09.012. EPUB 2013 5. oktoober;

2015. aasta keelatud ainete nimekiri, International Standard, World Anti-Doping Agency, 2015. https: //wada-main-prod.s3.amazonaws/resources/files/wada-2015-prohibited-list-en.pdf. Külastatud 22 aprill 2015.

Venhuis B, Keizers P, van Riel A de Kaste D. Kokteil sünteetilised stimulandid leida toidulisand, mis on seotud raskete kõrvaltoimete. Drug Test Anal. 2014 Ju; 6 (6): 578-81. doi: 10,1002 / dta.1664. EPUB 2014 6 mai.

Looduslikud ravimid põhjalik andmebaas Tarbija versioon. vaata looduslikud ravimid põhjalik andmebaas Professional versiooni. ÂTherapeutic Research Ülikool 2009.

Ex. Ženšenni, vitamiin C, Depression