Abuta: Kasutab, Kõrvaltoimeid, vastasmõju ja hoiatused

Bejunco de Cerca, Butua, Cissampelos pareira False pareira Feuille de Velous, Herbe des targad-Femmes, Menispermaceae, pareira Patacon, Patha, abuutiloni, Vigne Maronne, Vigne Sauvage, Xi Sheng Teng.

Abuta (Cissampelos pareira) on ravimtaim. Inimesed kasutavad juur, puukoort ja muid osi, mis kasvavad maapinnast meditsiin; Ärge ajage Abuta (Cissampelos pareira) koos Abuta grandifolia, mida nimetatakse ka Abuta ja on Lõuna ravimtaime kasutatakse põlisrahvaste tegemise nool mürk; Inimesed kasutavad Abuta tervendavalt mitmesuguseid tingimusi. Seda kasutatakse seedimise probleemid, sealhulgas kõhulahtisus, düsenteeria, koolikud, seedehäired ja kõhuvalu, hingamisteede probleemid, sealhulgas nohu, köha, bronhiit, astma, nahaprobleemid, sealhulgas akne, haavad, paised, põletused, haavandid, sügelust ja raskekujuline lööve koos palaviku ja oksendamisega põhjustatud streptomütsiini bakterid (roos), ja kuseteede probleeme, sealhulgas põie ja neeru infektsioon; Veel kasutatakse raviks koer hammustab, madu hammustab, külmavärinad, koolera, krambid, deliirium, diabeet, vedelikupeetus, palavikud, verejooks (hemorraagia), kõrge vererõhk, kollatõbi, malaaria, südamepekslemine, marutaud, artriit -stiilis valu (reuma ), hambavalu, sugulisel teel levivate haiguste ja silmapõletikku; Naised kasutavad Abuta parandada menstruaaltsükli probleeme, parandada viljakust, ravida tupe laskmine (valgevoolus) ja kergendada sünnituse; Abuta kasutatakse ka suurendada uriini voolu (diureetikum), lahti flegma (nagu Köha), et peatada verejooksu (verejooksu peatav), et parandada heaolutunnet (toonik) ja äratada seksuaalset iha ( aphrodisiac).

Ei ole piisavalt andmeid, et teada, kuidas Abuta tööpõhimõtteid.

Piisavad tõendid, fo; Akne; astma; kõhulahtisus; viljakus; Kõrge vererõhk; malaaria; Marutaud; Menstruatsiooni probleeme; haavad; hambavalu; Muud tingimused. Rohkem tõendeid on vaja hinnata tõhusust Abuta nende kasutusalad.

Ei ole piisavalt usaldusväärset teavet saadaval umbes Abuta teada, kas see on ohutu; Ettevaatusabinõud ja hoiatused: Rasedus ja rinnaga -feeding: Ei ole piisavalt teada kasutamist Abuta raseduse ja rinnaga toitmise ajal. Hoia ohutu poolel ja mitte kasutada.

Meil ei ole praegu andmeid Abuta koostoimed

Sobivad annus Abuta sõltub mitmetest teguritest, näiteks kasutaja vanusest, tervisest ja mitmed teised tingimused. Sel ajal ei ole piisavalt teaduslikke andmeid, et määrata sobiv annuste puhul Abuta. Pea meeles, et loodustooted ei ole alati tingimata ohutu ja annused võivad olla olulised. Järgi kindlasti asjakohane suundades toote etiketil ja nõu oma arsti või arst või muu tervishoiutöötaja enne kasutamist.

viited

Ahmad, R. ja Cava, M. P. Grisabine ja grisabutine, uus bisbenzylisoquinoline alkaloidid Abuta grisebachii. J Org.Chem. 6-24-197; 42 (13): 2271-2273.

Cava, M. P., Saa, J. M., Lakshmikantham, M. V. ja Mitchell, M. J. Panurensine ja norpanurensine, uus bisbenzylisoquinoline alkaloidid Abuta panurensis. J Org.Chem. 9-5-197; 40 (18): 2647-2649.

Galeffi, C., Scarpetti, P., ja Marini-Bettolo, G. B. New kurare alkaloidid. II. Uus bisbenzylisoquinoline alkaloidid Abuta grisebachii (Menispermaceae). Farmaco [Sci] 197; 32 (12): 853-865.

Kupchan, S. M., Patel, A. C. ja Fujita, E. Kasvaja inhibiitorid. VI. Cissampareine, uus tsütotoksiliste alkaloid Cissampelos pareira. Tsütotoksilisus bisbenzylisoquinoline alkaloide. J.Pharm.Sci. 196; 54 (4): 580-583.

Morita, H., Matsumoto, K., Takeya, K., Itokawa, H., ja Iitaka, Y. Struktuurid ja tahkes olekus tautomeersed vormid kahe uue leukeemiavastaste tropoloisoquinoline alkaloidid, pareirubrines A ja B, alates Cissampelos pareira. Chem. (Tokyo) 199; 41 (8): 1418-1422.

Steele, J. C., Simmonds, M. S., Veitch, N. C ja Warhurst, D. C. hindamine anti-plasmodial aktiivsus bisbenzylisoquinoline alkaloidid Abuta grandifolia. Planta Med 199; 65 (5): 413-416.

SUR, R. N. ja Pradhan, S. N. UURIMINE cissampelos ALKALOIDIDE. I. KÄYTTÖKELVOTTOMUUDESTA HAYATIN tuletisinstrumentide kesknärvisüsteemi kasside ja koerte. Arch Int Pharmacodyn.Ther. 11-1-196; 152: 106-114.

ANWER F, Popli SP, Srivastavan RM, Khare MP. Uuringud ravimtaimed. 3. Protoberberine alkaloidid juured Cissampelos pareira Linn. Experientia 196; 24: 999.

Basu DK. Uuringud curariform aktiivsus hayatinin methochloride, alkaloid Cissampelos pareira. Jpn J Pharmacol 197; 20: 246-52.

Bhatnagar AK, Popli SP. Keemiline uurimine juured Cissampelos pareira Linn. V. Struktuur ja stereokeemia hayatidin. Experientia 196; 23: 242-3.

Raintree troopiliste taimede andmebaasi, Amazon taimed. www.rain-tree / plants.htm (vaadatud 30. juuli 1999.).

Ramirez I, Carabot A, Melendez P jt. Cissampeloflavone, et kalkoonsideme-flavone dimeeri Cissampelos pareira. Fütokeemia 200; 64: 645-7.

Schultes RE, Raffauf RF. Healing Forest, ravimite ja Mürgised taimed Loode Amazonia. Portland, OR: Dioscorides Press, 1990.

Looduslikud ravimid põhjalik andmebaas Tarbija versioon. vaata looduslikud ravimid põhjalik andmebaas Professional versiooni. ÂTherapeutic Research Ülikool 2009.

Ex. Ženšenni, vitamiin C, Depression