a-Methapred

Therapeutic Klass: Endokriinsüsteemi metabolismini Agent

Kasutab A-Methapred

Farmakoloogilise Klass: neerupealise Glükokortikoidseid

See ravim on saadaval ainult arsti retsepti.

Otsustades kasutada meditsiinis, riskid ravimi võtmist tuleb kaaluda hea ta teeb. See on otsus, mida ja siis arst teeb. Sel meditsiini, tuleks kaaluda järgmist

Rääkige oma arstile, kui teil on kunagi olnud mingeid erilisi või allergiline reaktsioon ravimi või mis tahes muid ravimeid. Samuti rääkige oma tervishoiutöötajat, kui teil on mingeid muid allergiaid, näiteks toidule, värvained, säilitusained, või loomi. Sest käsimüügiravimite tooteid, lugeda etikett või pakend koostisained hoolikalt.

Vastavad uuringud läbi kuni tänaseni ei ole näidanud lastele spetsiifilise probleeme, mis piiravad aga metüülprednisoloonis süsti lastel. Kuid lastel on suurem tõenäosus on aeglasem ja luuprobleeme kui metüülprednisoloon süstimist kasutatakse pikka aega. Soovituslik annus ei tohi ületada, ja tuleb patsienti ravi ajal hoolikalt jälgida.

Depo-Medrol® ja mõned tugevused raku-Medrol® süsti ei tohi kasutada vastsündinutel. Mõlemad kaubamärgid metüülprednisoloonis süsti sisaldavad bensüülalkoholi, mis võib põhjustada tõsiseid kõrvaltoimeid vastsündinutel.

Vastavad uuringud läbi kuni tänaseni ei ole näidanud geriaatrilise-spetsiifilisi probleeme, mis piiravad aga metüülprednisoloonis süsti eakatel. Kuid eakatel patsientidel on suurem tõenäosus on maksa-, neeru-, või südamehaiguste, mis võib eeldada ettevaatlikult ja annuse korrigeerimine eakatele patsientidele, kes saavad metüülprednisoloon süstimist.

Enne kui hakkad-Methapred

Uuringud naistel näitavad, et see ravim tekitab minimaalne risk imikule, kui rinnaga toitmise ajal kasutada.

Kuigi teatud ravimeid ei tohi kasutada koos üldse, muudel juhtudel kahte erinevat ravimit võib kasutada koos, kuigi interaktsiooni võivad esineda. Sellistel juhtudel võib arst annust muuta või muud ettevaatusabinõud võib olla vajalik. Kui te saate seda ravimit, eriti oluline on see, et teie tervishoiutöötaja teavad, kui te kasutate mõnda allpool nimetatud ravimitest. Sõna koostoimeid on valitud tuginedes nende potentsiaalset tähtsust ning ei pruugi kõik hinnas.

Kasutades seda ravimit mis tahes järgmist ravimit ei ole soovitatav. Arst võib otsustada mitte ravida teid seda ravimit või muuta mõnede teiste ravimitega võtate.

Kasutades seda ravimit mis tahes järgmist ravimit ei ole soovitatav, kuid võib olla vajalik teatud juhtudel. Kui mõlemad ravimid on ette nähtud kokku, võib teie arst muuta ravimi annust või kui tihti te kasutate üks või mõlemad ravimid.

Kasutades seda ravimit mis tahes järgmiste ravimitega võib põhjustada suurenenud risk teatud kõrvaltoimeid, kuid kasutades mõlemad ravimid võivad olla parim ravi teile. Kui mõlemad ravimid on ette nähtud kokku, võib teie arst muuta ravimi annust või kui tihti te kasutate üks või mõlemad ravimid.

Teatud ravimid ei tohiks kasutada või umbes samal ajal söömist või söömine teatud liiki toitu, sest koostoimed. Kasutades alkoholi ja tubakatoodete teatud ravimid võivad põhjustada ka interaktsioonide toimumist. Arutage oma tervishoiutöötaja kasutamine ravimi koos toidu, alkoholi või tubakat.

Esinemine teisi terviseprobleeme võivad mõjutada selle ravimi kasutamise kohta. Veenduge, et te rääkima oma arstile, kui teil on mingeid muid terviseprobleeme, eriti

See osa annab teavet nõuetekohase kasutamise mitmeid tooteid, mis sisaldavad metüülprednisoloon. See ei pruugi olla omased A-Methapred. Palun lugege hoolikalt.

Õde või muu koolitatud tervishoiutöötaja teile seda ravimit. See ravim võib anda läbi nõel ühes oma veenid, kui tulistas lihasesse või ühise või kui lastud kahjustuse nahale.

Arst võib anda teile mõned annustest kuni teie seisund paraneb, ja siis lüliti sul suulise ravim, mis toimib samal viisil. Kui teil on mingeid kahtlusi selles, rääkige oma arstiga.

Arst kontrollib teie edu täpselt ajal, kui saate seda ravimit. See võimaldab oma arstiga, et näha, kas ravim on töökorras ja otsustada, kas te peate jätkama seda saada. Vere- või uriinianalüüsi võib olla vajalik, et kontrollida soovimatute mõjude.

Selle ravimi kasutamine raseduse ajal võib kahjustada teie sündimata lapsele. Kasutage tõhusat rasestumisvastast hoiduma saada rase. Kui te arvate, et olete rasestunud selle ravimi kasutamise ajal, rääkige sellest kohe oma arstile.

Kui te kasutate seda ravimit pikka aega, nahk süstekohal võib muutuda veidi masendunud või kortsus. Rääkige oma arstile, kui te märkate mõnda neist muutustest süstekohal: depressioonis või liigestatud naha või valu, punetus või sloughing (koorimine) naha.

Kui te kasutate seda ravimit pikka aega, rääkige oma arstile mingit täiendavat stressi või ärevus oma elu, sealhulgas muud terviseprobleemid ja emotsionaalne stress. Teie selle ravimi annuse võib olla vaja muuta lühikest aega kui teil on ekstra stressi.

Kasutades liiga palju seda ravimit või kasutada seda pikka aega, võib suurendada riski, neerupealistes probleeme. Rääkige oma arstile, kui teil on rohkem kui üks nendest sümptomitest, kui te kasutate seda ravimit: nägemise hägustumine; pearinglus või minestamine; kiire, ebakorrapäraste või südamepekslemine; suurenenud janu või urineerimine; ärrituvus; või ebatavaline väsimus või nõrkus .

See ravim võib põhjustada teil saada tavalisest sagedamini infektsioone. Vältida inimesed, kes on haiged või on infektsioonide ja peske käed tihti. Kui olete kokku puutunud tuulerõuged või leetrid, rääkige sellest kohe oma arstile. Kui hakkad on palavik, külmavärinad, kurguvalu või mõni muu infektsiooni, pöörduge kohe arsti poole.

Rääkige oma arstile, kui teil või teie lapsel on hiljuti veetis aega troopilises kliimas või on seletamatud kõhulahtisus enne selle ravimi saamist.

Kuigi sa ravitakse metüülprednisooni süsti, ei ole mingit immuniseerimise (vaktsiinid) ilma arsti nõusolekuta. Metüülprednisooni võib alandada organismi vastupanuvõimet ja vaktsiin ei pruugi töötada nii hästi või võite saada nakkuse vaktsiini tähendas, et takistada. Lisaks ei peaks sa ümber teisi isikuid, kes elavad oma majapidamises, kes saavad elusvaktsiinide sest on olemas võimalus, võiksid nad läbida viiruse teile. Mõned näited elusvaktsiinideks hulka leetrite, mumpsi, gripp (nina gripivaktsiini), polioviirus (suulises vormis), rotaviiruse ja punetiste. Ärge neile lähedal ja ei jää samas ruumis koos nendega väga kaua. Kui teil on küsimusi selle kohta, pidage nõu oma arstiga.

Õige kasutamine metüülprednisoloonis

Pöörduge kohe arsti poole, kui ähmane nägemine, raskused lugemise, silmavalu või muu muutus tekib nägemise ajal või pärast ravi. Arst võib teil oma silmad üle kontrollida silmaarsti (silmaarsti).

See ravim võib põhjustada luude hõrenemist (osteoporoos) või aeglase kasvu lastel kui kasutada pikka aega. Rääkige oma arstile, kui teil on mingeid luuvalu või kui teil on suurenenud risk osteoporoosi. Kui teie laps kasutab seda ravimit, rääkige arstile, kui te arvate, et teie laps ei kasva korralikult.

See ravim võib põhjustada muutusi meeleolu või käitumise mõned patsiendid. Rääkige oma arstile, kui teil on depressioon, meeleolumuutused, vale või ebatavaline tunne heaolu; unehäired või isiksuse muutused selle ravimi kasutamise ajal.

Veenduge iga arst või hambaarst, kes teid ravib teab, et te kasutate seda ravimit. See ravim võib mõjutada tulemusi teatud naha testid.

Ärge lõpetage selle ravimi kasutamist, ilma et kontrollida kõigepealt oma arstiga. Arst võib teie või teie laps järk-järgult vähendada kasutate enne ravi täielikult.

Ärge võtke teisi ravimeid, kui need pole arstiga nõu pidama. See hõlmab retsepti või nonprescription (üle leti [OTC]) ravimite ja taimsete või vitamiine.

Koos selle tarvis mõju, ravim võib põhjustada mõningaid soovimatuid tagajärgi. Kuigi mitte kõik need kõrvaltoimed võivad ilmneda, kui nad võivad vajada arstiabi.

Pöörduge arsti või õega kohe, kui mõni järgmistest kõrvaltoimetest tekib

Ettevaatusabinõud kasutamise ajal A-Methapred

Mõned kõrvaltoimed võivad ilmneda, et tavaliselt ei ole vaja arsti poole. Need kõrvaltoimed võivad ära minna ravi ajal kui keha kohaneb meditsiinis. Ka teie tervishoiutöötaja võib olla võimalik öelda teile, kuidas vältida või vähendada mõned neist kõrvaltoimetest. Pöörduge tervishoiutöötaja kui mõni järgmistest kõrvaltoimetest jätkata või on tüütu, või kui teil on küsimusi nende kohta

Teised kõrvaltoimed ei ole nimetatud esineda ka mõned patsiendid. Kui märkate muid toimeid, kontrollige oma tervishoiutöötajaga.

Saadavus Rx ainult retsepti

Rasedus Kategooria Mitu Risk sõltub kasutusviisist

CSA Ajakava N Mitte ravimi kontrollitud

A-Methapred kõrvaltoimed

A-Methapred (metüülprednisoloon)

Kinnitamine Ajalugu Kalender Drug ajalugu FDA

Põletikuliste seisundite prednisooni, deksametasooni, metüülprednisoloon, hüdrokortisoon, betametasoon

Allergiline nohu prednisooni metasiini, Zyrtec, flutikasoon- nina, loratadiini Flonase

Astma prednisooni, montelukast, Singulair, triamsinolooni deksametasooni metüülpredniso-

Dermatoloogilisele lesioongeneraator flutikasoon- aktuaalne metüülpredniso-, Medrol Dosepak, Medrol, raku-Medrol, Depo-Medrol