8 võimalused teha oma toitumist südamelähedasem Healthy

Suitsetamisest, kasutamise, kaalust alla võtta, ja süüa tervislikult – see on mantra kuulnud kogu riigis alates kardioloogid. Seda sellepärast, et toitumise ja elustiili muutused võivad aidata ennetada südamehaigusi, parandada oma südame-veresoonkonna funktsiooni ja aitab teil elada kauem elus.

Kogu whea; Kogu kaer / oatmea; Täisterade cor; Popcor; Pruun RICile; Kogu ry; Täisterade Barle; Wild RICile; Buckwhea; Bulgur (krakitud nisu Mille; hanemalts

Tegelikult, vastavalt hiljutisele uuringule BMJ, julgustades igaüht järgida südame-tervislik toitumine ja elustiil võib märkimisväärselt vähendada hukkunute arvu südamehaigusi.

Mis täpselt peaks sa sööd optimaalse südame tervise? Siin on mõned lihtsad dieedi muutus, mis võib muuta vastavalt ekspertide ja teadus

Vahemere stiilis dieet võib aidata vähendada südamehaiguste riski. Inimesed, kes elavad Vahemere piirkonnas nautida halastus puuvilju, köögivilju, täisteratooteid, ube, oliiviõli, mereannid ja lahja liha. Kiloalori rafineeritud terad ja palju mereande arvatakse olevat üks saladusi nende madalamad südamehaigusi.

Suurendamine lahustuvaid kiudaineid oma dieeti on veel üks lihtne südame-tervislike muutus. Kiud leidub toidus, nagu kaer, kaunviljad, puuviljad ja köögiviljad aitab alandada kolesterooli taset. Nii alustada oma päeva kausi kaerajahu ülaosaga koos vilja toitev hommikusöök mis hoiab sind end täis kõik hommikul. Ja nautida oad oma salati või supi pumbata kiu samas aitab alandada kolesterooli taset.

Hiljutised uuringud näitavad, et täisteratooted võib aeglustada südame haiguse progresseerumist. Tõepoolest, USA Department of Agriculture 2005. toitumisjuhised soovitan, et vähemalt pool oma igapäevast teravilja portsjonit pärit täisteratooteid. Alati saab valida mõni neist täisteratooteid asemel rafineeritud ones

Madala rasvasisaldusega toit ei ole ainult madalam kaloreid, kuid on oluline ka südame tervisele. Parim madalama rasvasisaldusega valguallikad nagu madala rasvasisaldusega või rasvavaba piimatooted, nahata linnuliha rinna-, sea sisefilee ja “ümmargune” kärped veiseliha aitab vähendada rasva oma toitumise kava. Vältides toidud, mis on praetud või töödeldud rasvad (nt küpsised, pagaritooted ja muud kiirtoidud) on üks võimalus vähendada rasva oma dieeti.

tervislik, maitsev retseptid, alates ja korralikult süüa ajakirja.

Kana, Chocolate, salatid, magustoidud, supp