8 võimalused suurendada oma viljakust

 arhiivi sisu pärast 2 aastat, et tagada meie lugejad on lihtne leida kõige õigeaegse sisu; Et leida uusimat informatsiooni, siis sisestage oma teema huvi meie otsinguväljale.

Kui oled nagu enamik paare, kes soovib last, soovite rasestuda pigem varem kui hiljem.

Kondoom nii lähedale kui võimalik ovulatsiooni kindlasti aitab. Aga viljakus eksperdid ütlevad on ka teisi võimalusi paarid võivad suurendada oma viljakust. Mõned lihtsad meetmed võivad teha järgmise kuu kuu saate kiunumine: “Oleme rase!”

Vaata, kui sa oled kõige viljakam ajal oma igakuised Cycle

Näpunäiteid kõrvetised Relie; Tervislik diapering: Põhikooli-; Hambaarsti vastuvõtud rasedatele

Olles alakaaluline või ülekaaluline võib pikendada aega, mis kulub naine rasestuda.

William Gibbons, büroo direktor reproduktiivse endokrinoloogia ja viljatus on Baylori Medicine, ütleb kaal enne rasedust on sageli tähelepanuta tegur viljakust. Hoides tervislik kaal võib aidata kontseptsiooni.

Ühes uuringus hindasid uurijad kehamassiindeksi (KMI) on 2112 rasedatele. Naised uuringus, kes olid eelnevalt raseduse KMI 25-39 – ülekaaluline või rasvunud – oli kahekordne tõus kulus rasestuda. KMI on alla 19 (18,5-24,9 peetakse normaalseks) on veel hullem, leidsid teadlased. Aeg kontseptsioon oli suurenenud neli korda naistel, kelle KMI alla 19.

Gibbons räägib naiste jääda tervisliku kehakaalu, kui nad püüavad kujutada.

Vastavalt Dale McClure president Society for Reproductive Medicine idee, et lendama poksijad asemel püksikud tõstab viljakust hoides suguelundite temperatuurid on põhimõtteliselt vananaiste. Varasemad uuringud tundus, et see osutaks poksijad nagu parem valik, McClure ütleb. Kuid hilisemad uuringud ei ole näidanud olulist erinevust.

Mis paljastamine munandid teistest soojusallikatest? Seltsi reproduktiivmeditsiini ütleb kontrollides temperatuuri ei mängi palju rolli suurendada viljakust. Mõned arstid, kuigi soovitavad viibib eemal teatud allikatest. Näiteks istub kümblustünn päevast päeva tuleb vältida, McClure ütleb, kui inimene ei ole teada viljakuse probleeme. Vähemalt üks uuring, korduv kokkupuude kõrge veetemperatuur läbi kümblustünnid või kuum vann näidati mõjutada meeste viljakust.

Tervislik Retseptid Miinus Heartbur; Kaitske oma pere Germ; Piinlik Uriinipidamatuse?

Siiski ei ole uuringud on selgelt näidanud seost kokkupuude muude soojusallikate ja mehe viljakust. Üks uuring näitaski, et munandikoti temperatuur tõusis sülearvuti kasutajatele, kes leidis arvuti sülle ja hoiatas, et pikaajaline kokkupuude suure temperatuuride võib kahjustada sperma. Teine uuring näitas, et kokkupuude kiirgusega mobiiltelefone võivad kahjustada sperma, mis on kogutud alates osalejad. Teadlased, et uuring spekuleerinud, et hoida mobiiltelefoni oma püksid tasku võib mõjutada inimeste tervist mehe sperma.

Kuigi kumbki uuring oli piisav, et tõestada, et kokkupuude soojusallikatest võib kahjustada sperma piisavalt mõjutada viljakust, McClure ikka ütleb mees, kes tahab olla isa ilmselt ei tohiks hoida oma sülearvuti süles pikemat aega. Aga isegi arvestades eespool esitatud järeldusi, McClure ütleb, et ta on “rohkem mures kuum tubbing.”