8 võimalused Go Green “oma köök

Kas olete mures oma kodu mõju keskkonnale? Tõde on see, et igas köögis Ameerikas lisab meie rahva koormust keskkonnale. Kuid on asju, mida saate teha, et muuta oma köök keskkonnasõbralikum, energiasäästlikum ja vähem jäätmeid.

Tundub, et üha rohkem palju inimesi maailmas otsivad minna roheline kodus nendel päevadel. Ma käin rohkem inimesi tuues korduvkasutatavad lõuend kotid toidupoes, ja peaaegu igas kodus minu linn on ringlussevõtt võib lähedal sõiduteele. Tead sa midagi õigus, kui ringlussevõtu bin on täidetud lõpus nädalal ja oma prügikonteiner on pooltühi!

Siin on kaheksa viisil minna roheline oma köök, mis algab täna.

On hinnatud, et pesu koormus nõusid nõudepesumasinas kasutab 37% vähem vett kui nõusid pesema käsitsi. Siiski, kui teil täita üks pool oma valamu koos seebiveega ja teisel küljel Reovesi – ja ei lase kraan jooksma – saab kasutada võibolla pool nii palju vett kui nõudepesumasinas teeb. (See tõesti toimib ainult siis, kui sul on väike koormus nõusid pesema.)

Kui sa seda kasutada nõudepesumasinat, oodake, kuni teil on täiskoormusel käivitada. Töötab ühe koorma täis nõudepesumasin kasutab palju vähem energiat ja vett kui töötab kaks koormusi pooltäis nõudepesumasinas.

Paljud nõudepesumasinad nüüd on “majandus” tsükli variant, mis on kavandatud säästa energiat ja vett. Nii et kui nõudepesumasinat on see võimalus, anna talle pööris. Lühike, et kui te ei keera kuumus maha kuiv võimalus oma nõudepesumasin, teha ja lasta nõusid kuivada asemel.

Selle asemel, et süütamise üles suurt küpsetamiseks väike nõud, lülitub röster ahi, väike konvektsioon ahi, mikrolaineahi, või aeglane pliit kasutada 30% vähem energiat, vastavalt Progress Energy Company, Põhja-Carolina põhineva energia firma .

Progress Energy hinnangul mikrolaineahjus kasutada umbes 50% vähem energiat kui tavalised ahjud. (Soojendamiseks suur sööki, aga pliit on tavaliselt efektiivsem.) Suvel kasutades mikrolaineahju toob vähem soojust kööki, mis võib tähendada, et teil on vaja vähem kliimaseadmed

tervislik, maitsev retseptid, alates ja korralikult süüa ajakirja.

Kana, Chocolate, salatid, magustoidud, supp