7-minutilise Workout: Kasu, intensiivsus ja More

Sa oled hõivatud. Aga võimalused on, siis on 7 minutit oma ajakava, et sa võiksid säästa.

Kui sul ei ole 30 või 60 minutit terve trenni, 7-minutilise treeningu pakendites kogu keha teostada rutiinset murdosa aega.

Tulemuslikkusele treener ja spordifüsioloogi alates Human Performance Institute Orlando, FL, tulid selle programmi, et anda oma hõivatud klientidele tõhusamat ikkagi efektiivne treening. Nad on kokku pandud rida 12 erinevaid harjutusi, mis töötavad ülakeha, alakeha ja tuum.

Sa tee iga harjutus ära 30 sekundit – piisavalt pikk, et saada umbes 15 kuni 20 kordust. Vahel seab teile hingamise umbes 10 sekundit.

12 harjutusi 7-minutilise treeningu suunata kogu keha suuri lihasgruppe

Sõltuvalt sellest, kui palju aega teil on, võite teha 7-minutilise treeningu kord või korrake kogu seeria kaks või kolm korda.

Kuna see treening kondenseerub kogu treeningprogrammi arvesse 7 minutit, see peab olema tihe. Need harjutused keeruline ja sa neid üksteise järel ainult väga lühikesi pause vahel.

Sisu: Jah. Kõhu crunches, plangud ja pool plangud tööd põhilisi lihaseid.

Arms: Jah. Push-ups ja triitseps languse tööd sülle.

Jalad: Jah. On mitmeid jala harjutusi, sealhulgas hüpped tungrauad, seina istub, samm-ups, kükid ja lunges.

Pakaralihaksia: Jah. Kükid ja lunges ka töö glute lihaseid.

Selg: Jah. Kuigi puuduvad konkreetsed tagasi harjutusi, see on kogu keha treening, ja paljud kogu keha harjutused töötavad ka lihaseid selg.

Paindlikkus: Ei See treening ei sisalda venitada, kuigi võid lisada hiljem.

Aeroobne: Jah. Sest sa jooksed läbi harjutusi väga kiiresti ja tööd palju suuri lihasgruppe korraga, saate aeroobne treening, mis aitab põletada rasva ja kärpima kehakaalu.

Tugevus: Jah. Harjutused töötavad kõik suuremad lihasgrupid, hoone tugevuse üle kogu keha.

Sport: Ei, see ei ole sport, see on treening.

Low Impact: Ei soovitata aeroobsed harjutused (hüpped tungrauad ja kõrge põlvili / töötab kohas) on suur mõju.

Kulude. Treening on tasuta ja seal on tasuta apps saad laadida oma nutitelefoni või tablett, mis sõelub programmi ja kellaaega vaheaegadega teile.

Hea algajatele? Ei, see on liiga intensiivne. Ja kuna sa teed seda üksi, see aitab on mõned kogemused üldiselt harjutusi nagu crunches ning plangud, siis kasuta head vormi ja tehnikat.

Õues. Jah. Seda saab teha trenni väljaspool, kuid teil on vaja kaasa võtta tooli ja leida seina mõned harjutused.

Kodus. Jah. Rutiinne on põhilised piisavalt teha kõikjal oma majas.

Vajalikke seadmeid? Ei See programm kasutab oma kehakaalu vastupanu. Ainus vajalikud tööriistad on seina ja tool.

7-hetke Workout võiks sulle parimas vormis oma elust. Aga see on oma hind: intensiivsusega!

Programm töötab ainult siis kui paned oma kõik sinna ja siis mõned. Nii et kui sa ei ole regulaarne teostaja nüüd otsima programm, mis võib sulle kuju esimene. Siis, kui sa oled jaoks väljakutse, sukelduda Kõrge intensiivsusega ringtreeningu nagu see rutiinne.

Kui teie füüsiline koormus on jõuline tasandil, saad sama kasu pool aega. Piirates vahel puhkust, saad kalorsusega ja rasva põletamine eelproov, et ehitab ka tugev, lihasmassi. Isegi kui sa saad teha ainult ühe ringi, et alustad, keha on muutumas tohutu kasu.

Push ise. Hüved on pingutust väärt.

Negatiivne külg on intensiivse treeningu, et sa oled suurem tõenäosus saada vigastada. Veenduge, et soojendada kerge südame, et su südame, lihaste ja liigeste valmis.

Samuti pead teadma, kuidas teha harjutusi täpselt õige. Kui intensiivsus on liiga palju, puhata veidi kauem, kuid viis saada suurimat võimalikku kasu on sundida ennast.

Harjutusi 7-minutilise treening on näited tüüpi harjutused, mida võiks teha igal kõrge intensiivsusega circuit rutiinne. Nii saab vahetada neid teiste harjutusi, mis sama lihaseid.

Kui olete lõpetanud, jahtuda paar minutit, et tuua oma südame löögisagedus ja hingamine aeglaselt tagasi alla.

Kas see on hea minu jaoks, kui mul on Health seisukord?

7-hetke treening on raske, ja see annab tulemusi. See on teadus-põhine, seega saab usaldada siis seda, mida ta pidi.

Aga see ei ole kõigile. Sa pead push ise raske saada kõige sellest välja, mis tähendab, et see võib olla karm, kui teil on ühine või seljaprobleemide. Liigub nagu hüpped tungrauad, kükid ja lunges võib olla raske põlvedel. Push-ups võib stressi oma randmete ja õlad. Plangud on karm, kui selg lihased on nõrgad.

Kui teil on ühine või seljaprobleemide ja ei ole juba aktiivne, see ei ole trenni jaoks – vähemalt veel mitte. Sa pead kinder, pehmem programmi, et saada oma lihased tugevamaks paremini toetada oma liigeseid.

Pöörduge doc või koolitaja soovitab ta leida programm, mis on õige. Siis, kui sa oled valmis väljakutseks ja oma doc ütleb, et see on OK, räägi treeneriga umbes kohandades 7-minutilise treeningu jaoks.

Kui te töötate kehakaalu, on 7-minutilise treeningu aitab koos tervislik toitumine. See on äärmuslik, kalorite põletamine treening, mis aitab heita naela ja hoida neid lahti.

Kui teil on diabeet, kõrge vererõhk, kõrge kolesteroolitase või muu seisund, mille puhul saaks kukutades mõned kaalu, see rutiinne võiks olla, mida te otsite, kui arst on nõus.

Kui te olete rase, võite kasutada intensiivselt kui sa nii enne rasedust, kuid siis oleks vaja teha mõningaid muudatusi selle konkreetse treening. Peamine probleem treeningu ajal väheneb, nii et sa ei taha riskida kiirendades peale tooli. Plus, hüpped tungrauad ja kõrge põlved hiljem raseduse ajal võib olla valulik. Saate asendada need harjutused koos teistega või leida treening programm, mis ei hõlma hüpped ja ronida.

SOURCE

Brett, K. Health & Fitness Journal, mai / juuni 2013.

Kuigi teie füüsiline koormus, siis tuleb loota vahel …

Kuigi teie füüsiline koormus, siis tuleb loota vahel …