5 Fun Airport Harjutused

Sara Cheshire

Flying üle puhkust? Teekond lennujaama turvakontrolli oma lennukis istekohta võib veidi igav ja (olgem ausad) immobilizing. Pärast turvalisuse jooned, see pole veel ootab värava juures, mis võib tõsiselt sind tundetuks. Siin on mõned lihtsad viisid, et muuta oma lennujaama visiidi rohkem energiat andev (ja kalorite põletamine). Ja kuna istub on halb teile – kas oled lennukis või mitte – püüame neid harjutusi enne õhkutõusu hoiab oma reisi alates on peamiselt istuv üks.

Muidugi, igaüks saab jalutada lennujaama, kuni on aeg lennukisse, kuid miks mitte premeerida ennast kõnnib? Kui teil on aega enne reisi, kontrollida oma lennujaama kaardi poed, teenused ja restoranid. Me ei tea sinust, aga me tahaks kindlasti retke teise nõusse tooli massaaži või paremat toitu. Samuti saate kinga sära kõige lennujaamades ja baar või restoran, kus on kohti ja waitstaff kui teil on ekstra aega turgutust.

Peatudes hüdreeritud on oluline enne ja lennu ajal, kuna on oht dehüdratsiooni madala õhuniiskuse lennukis. Lahendus? Osta suur pudel vett, mis saab topelt nagu puupea. Et aktiveerida oma punnitamise sertifitseeritud isiklike treenerite (ja upwave review-juhatuse liikmed) Lyssie Lakatos ja Tammy Lakatos Shames, aka Toitumine Twins, näitavad, et teil hoida oma käsi painutatud, hoides samal ajal oma veepudelit. Või minna täis lokke teha oma relvad (parem vältida, öeldes, et sõna lennujaamas, küll). Pea meeles: suurim pudel olete tõenäoliselt leida lennujaamas (1 liiter) ainult kaalub umbes 2 naela, nii et sa pead kompenseerida tehes palju reps.

Tegu tõmmates oma pagasi on väike treening iseenesest, eriti kui sa pakkida oma kaasaskantavate max. Ära unusta vaheldumisi käsi sul vedama (või, keskenduks oma mitte-domineeriva käe). Lisatasu väljakutse – ja ootamatu tuum treening – kanda oma pagasi käepide, hoolitsedes, et hoida oma keha pikk ja sirge.

Kuigi teie füüsiline koormus, siis tuleb loota vahel …

Kuigi teie füüsiline koormus, siis tuleb loota vahel …