5 benzagel akne geel aktuaalne

Benzagel Akne Gel

Bensoüülperoksiidi paikseks kasutatakse raviks akne ning seda võib kasutada muudel nahahaigusi nagu määrab arst.

Ehkki seda ravimit on võimalik osta ilma retseptita. Mõned naha tooted on saadaval ainult arsti retsepti.

Kui ravim on heaks kiidetud turustamise konkreetseks kasutuseks kogemused võivad näidata, et see on kasulik ka teisi terviseprobleeme. Kuigi need kasutused ei sisaldu toote märgistamist, bensoüülperoksiidi paikseks kasutatakse teatud patsientidel järgmised haigusseisundid

Benzagel Akne Gel

Otsustades kasutada meditsiinis, riskid ravimi võtmist tuleb kaaluda hea ta teeb. See on otsus, mida ja siis arst teeb. Sel meditsiini, tuleks kaaluda järgmist

Rääkige oma arstile, kui teil on kunagi olnud mingeid erilisi või allergiline reaktsioon ravimi või mis tahes muid ravimeid. Samuti rääkige oma tervishoiutöötajat, kui teil on mingeid muid allergiaid, näiteks toidule, värvained, säilitusained, või loomi. Sest käsimüügiravimite tooteid, lugeda etikett või pakend koostisained hoolikalt.

Kuigi asjakohased uuringud seost vanuse mõju bensoüülperoksiid aktuaalne ei ole läbi viidud laste 12-aastased ja vanemad, ei ole lastele spetsiifilise probleemid on dokumenteeritud kuupäeva.

Kuigi asjakohased uuringud seost vanuse mõju bensoüülperoksiid aktuaalne ei ole läbi viidud ka eakatel inimestel ei geriaatrilise-spetsiifilisi probleeme on dokumenteeritud kuupäeva.

Kuigi teatud ravimeid ei tohi kasutada koos üldse, muudel juhtudel kahte erinevat ravimit võib kasutada koos, kuigi interaktsiooni võivad esineda. Sellistel juhtudel võib arst annust muuta või muud ettevaatusabinõud võib olla vajalik. Rääkige oma tervishoiutöötaja kui te võtate mingeid muid retsepti või nonprescription (üle leti [OTC]) meditsiinis.

Teatud ravimid ei tohiks kasutada või umbes samal ajal söömist või söömine teatud liiki toitu, sest koostoimed. Kasutades alkoholi ja tubakatoodete teatud ravimid võivad põhjustada ka interaktsioonide toimumist. Arutage oma tervishoiutöötaja kasutamine ravimi koos toidu, alkoholi või tubakat.

Esinemine teisi terviseprobleeme võivad mõjutada selle ravimi kasutamise kohta. Veenduge, et te rääkima oma arstile, kui teil on mingeid muid terviseprobleeme, eriti

Benzagel Akne Gel

Kasutage seda ravimit ainult arsti juhiste järgi. Ärge kasutage rohkem see ja ei kasuta seda sagedamini kui sildil, kui ei ole teisiti arstilt saadud juhistele. Selleks võib põhjustada naha ärritust.

See ravim on mõeldud kasutamiseks ainult nahal. Ärge kasutage seda ravimit või silmade ümbruses või huulte või ninna või tundlikele aladele kaela. Hinnavahe meditsiini eemal, mil need alad kohaldamisel. Kui ravim satub nendes valdkondades, peske veega korraga.

See ravim on tavaliselt kaasas patsiendi suunas. Loe juhendit hoolikalt. Küsige oma arstilt, kui teil on mingeid küsimusi.

Enne kasutamist börsivälise akne toode esmakordselt, kanna väike kogus ühele või kahele väikest kõnealust nahapiirkondadele 3 päeva. Kui ei tekkib ebamugavustunne, järgige ravimi faktid toote etikett.

Ärge kasutage seda ravimit tuulepõletatud või päevitunud nahale või lahtistele haavadele, kui ei ole teisiti arstilt saadud juhistele.

Kui soovid kasutada kreemi, geeli, losjooni või pulk

Kui soovid kasutada raseerimiskreem

Kui soovid kasutada puhastust baar, näoveega või seepi

Kui soovid kasutada näomaski

Pärast ravimi pealekandmist peske käed, et eemaldada ravim, mis võib jääda neile.

Sa ei tohiks pesta nahapiirkondadele töödeldi bensoüülperoksiidi vähemalt 1 tund pärast ravimi manustamist.

Annus seda ravimit on erinev erinevatel patsientidel. Järgige oma arsti korraldusi või juhiseid etiketil. Järgnev informatsioon on ainult keskmine annustest. Kui teie annus on erinevad, ei muuda see, kui arst teile seda teha.

Summa ravim, mis te võtate sõltub tugevus ravimit. Samuti annuste arvu võtate iga päev vaheline aeg annustes ja pika aja jooksul ravimi võtmist sõltub meditsiiniline probleem, mille te kasutate ravimit.

Kui te unustate selle ravimi annuse, kohaldatakse seda nii kiiresti kui võimalik. Kui on peaaegu aeg võtta järgmist annust, ärge vahelejäänud annust ja jätkake tavalise raviskeemi.

Hoidke seda ravimit hoitakse suletud anumas toatemperatuuril, eemal kuumuse, niiskuse ja otsese valguse kätte. Hoidke külmumise eest.

Hoida lastele kättesaamatus kohas.

Ärge hoidke aegunud ravimid või ravimid ei ole enam vaja.

Küsige tervishoiutöötaja, kuidas sa peaksid visata mõnda ravimit te ei kasuta.

Benzagel Akne Gel

Esimesel 3 nädalat kasutate Bensoüülperoksiid nahka võib ärritada. Ka teie akne võib tunduda, et aina hullemaks, enne kui see läheb paremaks. Kui nahk probleemi ei ole paranenud 4 kuni 6 nädalat, pöörduge oma arsti poole.

Teatud üle leti (OTC) akne tooteid võib põhjustada haruldane ja eluohtlikke allergilisi reaktsioone. Pöörduge kohe arsti poole, kui teil on nahalööve, sügelus, hingamisraskused, turse silmade, näo, huulte või keele pigistustunne kurgus või minestustunne kasutades neid akne tooteid.

Ärge kasutage börsiväliste akne toode uuesti, kui teil on tekkinud tõsine allergiline reaktsioon ta.

Vältige mis tahes muu paikse meditsiin samas piirkonnas 1 tunni jooksul enne või pärast kasutades bensoüülperoksiid. Muidu bensoüülperoksiid ei pruugi korralikult töötada.

Kui teie arst on määranud, on eriti oluline vältida, kasutades järgmist nahahooldusvahendeid samas piirkonnas Bensoüülperoksiid

Kasutades neid tooteid koos bensoüülperoksiidi võib põhjustada kergeid kuni ägedaid nahaärritus. Kuigi nahaärritust võib tekkida, mõned arstid lubavad mõnel bensoüülperoksiidi kasutamiseks koos tretinoiinil ravida akne. Tavaliselt tretinoiinil rakendatakse öösel nii, et see ei tekita probleeme mõnele teisele paikseks tooteid, mida võiks kasutada päevasel ajal. Kontrollige koos oma arstiga enne mis tahes muu paikse ravimid Bensoüülperoksiid.

See ravim võib pleegitada juuksed või värvitud kangad.

Kontrollige koos oma arstiga igal ajal teie nahk muutub liiga kuiv või ärritunud. Arst aitab teil valida õige naha toodete eest vähendada naha kuivust ja ärritust.

Benzagel Akne Gel

Koos selle tarvis mõju, ravim võib põhjustada mõningaid soovimatuid tagajärgi. Kuigi mitte kõik need kõrvaltoimed võivad ilmneda, kui nad võivad vajada arstiabi.

Pöörduge arsti poole, kui mõni järgnevatest kõrvaltoimetest

Hankige erakorralist abi kohe, kui mõni järgmistest üledoosi sümptomite

Mõned kõrvaltoimed võivad ilmneda, et tavaliselt ei ole vaja arsti poole. Need kõrvaltoimed võivad ära minna ravi ajal kui keha kohaneb meditsiinis. Ka teie tervishoiutöötaja võib olla võimalik öelda teile, kuidas vältida või vähendada mõned neist kõrvaltoimetest. Pöörduge tervishoiutöötaja kui mõni järgmistest kõrvaltoimetest jätkata või on tüütu, või kui teil on küsimusi nende kohta

Teised kõrvaltoimed ei ole nimetatud esineda ka mõned patsiendid. Kui märkate muid toimeid, kontrollige oma tervishoiutöötajaga.

Benzagel (bensoüülperoksiid aktuaalne)

Saadavus Rx / OTC Rx ja / või börsivälise

Rasedus C-kategooria riski ei saa välistada

CSA Ajakava N Mitte ravimi kontrollitud

Akne doksütsükliin, klindamütsiini aktuaalne, erütromütsiin aktuaalne, tetratsükliin aktuaalne, minotsükliin, Accutane.See, tretinoiinil aktuaalne, isotretinoiini, Yaz, Yasmin, Ortho Tri-tsükleeni

Perioral dermatiit metronidasooli aktuaalne, klindamütsiini aktuaalne, MetroGel, akne ravi, Cleocin T, bensoüülperoksiid aktuaalne, Clindagel, MetroCream, Noritate, Triaz, Benzac AC, PanOxyl