30-minutilise lõunaaeg treeningu

Seal on nii palju vabandusi mitte töötada välja, kui palju on tundi päevas: hommikul, sa ütled endale, mida vaja magada isegi rohkem kui exercis; pärast tööd, sa oled liiga väsinud. “Ei ole aega” on üks peamisi põhjusi enamik inimesi andma jaoks ei kasuta. Aga mis siis, kui sa võiksid leida Ylitunti et ei lõika töö, pere, või vääris uneaeg? Tere tulemast 30-minutilise lõunapausi treening, üha populaarsemaks kasutada raviskeemi pälvinud usaldust spordisaalid ja töökohtades kogu riigis.

“See on leidnud aega,” ütleb Lisa Corsello, ACE sertifitseeritud isiklik treener, grupi treener ja toitainete nõuandja San Francisco. “Kui sa lähed minema lõunaks või hängida kellegi kontor, miks mitte kasutada seda aega enda jaoks – ja oma keha?”

Ja hõivatud inimestele, keskpäeval osutub parim aeg päevast teostada. Sa saada füüsilise ja psühholoogilise kasu ka – tõuke energia, vähem stressi. “Inimesed eksida oma päeva tööl, seal on palju stressi ja ärevust,” Corsello ütleb. “Olles võimeline sammu eemale [keskel päeval], olenemata toimub saavad selget meelt ja aitab teil suunata.” Tegelikult ütleb ta, leiad, et oled rahulikum ja on tunne saavutus, mis kannab läbi ülejäänud päev. Ja võite saada Lisaboonusena: Vähem aega süüa võib lihtsalt tähendada, et sa tegelikult süüa vähem.

Kuid pigistada treeningu – ja süüa lõunaks – oma tavalisest Aamiaistunti ei nõua natuke etteplaneerimine ja mõningaid erilisi strateegiaid. Siin on, kuidas teha 30-minutilise lõunapausi treeningu tööta

“Kui sa alustad idee, et teil oleks jõusaalis iga lõunaaeg esmaspäevast reedeni, et ei ole realistlik,” Corsello ütleb. “Teil on tunne, nagu sa oled suuda ja siis on vähem tõenäoline, et minna.” Parem strateegia on istuda oma kalender pühapäeva õhtul, nuputada, mis päeva on teil kõige rohkem aega ja kirjuta lõunaaeg treeningu need päevad. Unistuste lõunaaeg treeningut nagu tavalist ametisse ja sa pead olema palju vähem tõenäoline, et kott on viimasel.

Kuigi teie füüsiline koormus, siis tuleb loota vahel …

Kuigi teie füüsiline koormus, siis tuleb loota vahel …