15 moodust, kuidas Food Safer

Haisev loomasöödaks. Spinat hirmud. Maapähklivõi meelde. Toidu ohutus on olnud suur uudis viimasel ajal, mis teeb paljud inimesed mõtlema, mis on nende plaadid.

Esiteks fakte. FDA ütleb mõned USA Kodu-, linnu- ja kasvatatud kala hiljuti sõi sisaldava loomasööda Hiina koostisosad räämas tööstuslik keemilise nimega melamiin. Aga FDA ütleb, et inimesed, kes sõid liha need loomad tõenäoliselt on “väga madal” risk melamiini seotud terviseprobleeme.

Allikas salmonelloosipuhangu Peter Pan ja Great Value maapähklivõi on leitud, ja tegija ConAgra plaanib alustada laevandus Peter Pan maapähklivõi jaemüüjatele sel suvel. Ja Eelmisel sügisel on E. coli puhang värsket kottidesse spinat on möödas.

Hoolimata arvukatest toiduohutuse snafus, Ameerika toiduohutuse süsteem töötab, CDC kõrgemate epidemioloog Linda Demma, PhD, räägib.

“Ma kindlasti ei usu, et see katki. Ma arvan, et me saame parandada, kuid ma ei usu, et see on katki,” ütleb Demma, kes töötab soolehaiguse epidemioloogia filiaal CDC jagunemise toidust, bakterite ja seenhaiguste haigused.

Kõik toiduohutuse ametid töötavad väga raske teha koostööd ja tulla mõned ideed, kuidas parandada liha ja toota tööstusharu tervikuna, “Demma ütleb, lisades, et toiduainetööstuses” on ka väga koostööaldis.

Arvestades toiduohutuse küsimused FDA hiljuti loonud uue FDA töö – Assistant Commissioner toidu kaitse – ja nimetas David Acheson, MD, FRCP, selle ametikoha täita. Varem sel aastal, FDA välja uued suunised värskelt lõigatud toota tööstusharu, mis turul pakitud, minimaalselt töödeldud värske puu- ja köögivili.

Kuigi toiduohutuse kontroll on juba kohendanud, siin on 15 näpunäiteid, kuidas oma toitu turvalisem, turult lauale.

1. Mõtle oma allikas. Söömine kohapeal kasvatatud toit on muutumas üha populaarsemaks, kuid see ei tähenda tingimata, et see on ohutum kui supermarket toota.

“Lihtsalt, sest sa kasvatada seda talu mööda tänavat, ta ei tee seda turvalisemaks või halvem kui ükskõik toota, et sa saad,” Suresh Pillai, PhD, räägib.

tervislik, maitsev retseptid, alates ja korralikult süüa ajakirja.

Kana, Chocolate, salatid, magustoidud, supp