12-Step Alkohol Detox ja taastamise programmid

Alkoholism on krooniline haigus. Sarnaselt teiste krooniliste haiguste, kui ei ravita, alkoholism võivad olla tõsised eluohtlikud tagajärjed. Õnneks on tõhus ravi programme alkoholism. Kuigi detailid varieeruvad, olenevalt programmist, alkoholi detox ja alkoholi võõrutusravi programmid jagada teatud olulisi komponente.

Alkohol detox on oluline esmane samm juhtimise alkoholism. See on meditsiiniliselt kontrollitud perioodil alkoholi tagasivõtmine. Selle aja jooksul, võib arst manustada ravimeid, mis sümptomite kontrollimiseks ja üksikute jälgitakse tervishoiutöötajad, et tagada tema ohutus. Lisaks arstiabi ärajätmisega alkoholi, inimene tavaliselt ka saab harimine tema alkoholiprobleemi ja selle ravi.

Medical juhtimine alkoholi tühistamise inimesed, kes on alkoholi sõltuv on sageli vajalik, sest ärajätunähtudest võib olla ohtlik. Need võivad hõlmata

Mitte igaüks on kõik need sümptomid ning sümptom võib ulatuda kergest kuni raske. Tavaliselt alkoholi võõrutus toimub regulaarne arstlik eestkostetava haigla, spetsialiseerunud võõrutus üksus või polikliinik. Detox, mis võib kesta mõnest päevast kuni üle nädala, on oluline ja vajalik ravi ette valmistada.

Alkohol taastusravi toimub erinevaid seadeid

Hospitaliseerimiste või meditsiinilise kliinikus-põhised programmid. Need programmid pakuvad nii alkoholi detox ja alkoholi võõrutusravi Statsionaarsete eriüksustes. Nad on vähem levinud kui nad varem, peamiselt muutuste tõttu kindlustus.

Elamu võõrutusravi programmid. Need programmid võib kesta kuus üle aasta ja toimub elukeskkond. Sageli raviks jaguneb rea etappe, mis inimene läbib. Näiteks alguses, patsiendi kontakti teistega, sealhulgas sõprade ja perega, on rangelt piiratud. Idee on arendada esmane suhteid teiste elanike suhtes, kes on ka toibumas alkoholism. Lõpuks isik on lubatud rohkem kontakti inimestega väljaspool elamu kogukond ja võib isegi minna tagasi tööle või kooli, koju, et käitluskoja iga päev.