12 nõuanded aitavad teil jääda oma Fitness Program

See on lihtne rääkida ennast välja teostamisel. Isegi siis, kui sul on parimad kavatsused, et töötada välja, vabandusi on nii lihtne leida – “Ma olen liiga väsinud,” või “ma olen hõivatud” või “ilm on halb.

1. Kas seda ise. Uuringud näitavad, et inimesed, kes on “väliselt motiveeritud” – see tähendab, et nad tabanud jõusaalis lihtsalt hea välja nägema oma klassi kokkutulek – ei pea sellest kinni. Need, kes on “sisemiselt motiveeritud” – see tähendab, nad kasutavad, sest nad armastavad seda – on need, kes jäävad seda pikemas perspektiivis.

2. Võtke beebi samme. Sa ei oleks kunagi proovida joosta 10 miili esimesel päeval, eks? Kui sa liiga palju liiga kiiresti, saate lõpuks valus, vigastada ja julge. Rahulikult kui teil alustada. Võibolla töötavad ainult veerand miil oma esimesel nädalal. Kui see muutub lihtne, võite teha seda keerukam.

3. Hang karm. Keegi ei ole täiuslik vorm esimesel päeval harjutamiseks. Iga treening võtab praktikas. Sa saad aru saama sellest, kui hoiate teha jõupingutusi.

4. Sega see üles. Ära erinevaid treeninguid, et hoida asjad huvitavad ja kasutada erinevatele lihasgruppidele. Kui elliptilised masin on tavaliselt oma asi, hop trepp ronija mõned südame asemel. Ka vahetada masinate ja vaba massi kui jõudu rongile. Sa ei pea jalgratast kogu oma rutiinset iga nädal, kuid sa ei taha minna seda ümber vähe.

5. Ära ole oma puuri seersant. Pool kõik inimesed, kes alustavad uue treeningprogrammi kraavi see esimese aasta jooksul. Sageli juhtub, sest nad ei ole kursis boot-camp tempos nad sunnitud ise. See on parem töötada oma piire, ja järk-järgult tugevamaks saada.

6. Too sõber. Kui oma sisemist deemonid tellida teid tabanud diivanil asemel jooksulint, treening partner saab juhtida sind tagasi õiges suunas. See on lihtsam päästmiseks on jõusaalis kui sõber, kes ootab sind seal. Uuringud näitavad, saate ka teha pikemaajalisi kui teil on pal mööda.