12 Näpunäiteid Öö kõrvetised Relief

 arhiivi sisu pärast 2 aastat, et tagada meie lugejad on lihtne leida kõige õigeaegse sisu; Et leida uusimat informatsiooni, siis sisestage oma teema huvi meie otsinguväljale.

Öö kõrvetised mõjutab neli viiest inimesed, kes kannatavad regulaarselt kõrvetised ja happe refluks. Ebamugavust ja mõru maitse võib muuta une ebamugav, isegi tabamatu.

Kuigi üle leti ja retseptiravimeid saab ravida sümptomeid, kui sul on kõrvetised, “nurgakivi ravi iga haiguse või häire on ennetamine,” ütlevad Lawrence J. Cheskin, MD, ja Brian E. Lacy, MD, PhD, on oma raamatus Healing kõrvetised.

Sissepääsu juures magu on ventiil, mis on ring lihaste nimetatakse alumise söögitoru sulgurlihase (LES). Tavaliselt LES sulgeb niipea kui toit läbib ta. Kui LES ei sulgu kogu tee või kui ta avab liiga tihti, happe poolt toodetud magu võib liikuda üles söögitorru. See võib põhjustada selliseid sümptomeid nagu põletav valu rinnus nimetatakse kõrvetised. Kui hape refluksisümptomitega juhtuda rohkem kui kaks korda nädalas, siis on happe refluks, mida tuntakse ka gastroösofageaalse refluksi …

Õnneks mõnikord kõik see võtab ära hoida öösel kõrvetised on mõned elustiili muutused. pöördus kõrvetised eksperdid saavad oma näpunäiteid lõpetades öösel kõrvetised enne, kui see tabab – nii saab magada ka täna.

1. Sleep oma vasakule küljele. See seisukoht tundub, et aidata vähendada öösel kõrvetised sümptomid, ütleb David A. Johnson, MD, sisehaiguste divisjoni juht on Ida-Virginia School of Medicine, Norfolk, Va. Meeldejätmiseks pool magada, Johnson pakub seda mälu trikk: Parem on vale .

2. kaalust alla võtta, isegi veidi. Kõrvetised tihti lihtsalt läheb hullemaks, kui kaalus, kuid kaotada nii vähe kui kaks ja pool naela aitab vähendada kõrvetiste sümptomid, Johnson ütleb.

3. Sleep oma ülakeha tõstetud. Kui panna selili voodis, oma kurgu ja mao on põhimõtteliselt samal tasemel, mistõttu on lihtne maohappe voolata kuni söögitoru, mis põhjustab kõrvetisi. Võite tõsta oma keha kahel viisil

4. Kandke avar riideid. Pingul riided, eriti lähedal oma talje, võib avaldada survet kõhule, mis viib kõrvetised sümptomid.

5. Väldi toite, mis vallandavad oma kõrvetised. Foods, mis vallandavad kõrvetised erineda inimeselt inimesele. Ühine toidud ja joogid, mis võivad põhjustada kõrvetised ja katkestada une hulka alkoholi, kofeiini jooke nagu koola, kohvi ja teed, šokolaadi ja kakao, piparmünt, küüslauk, sibul, piim, rasv, vürtsikas, pesemata, või praetud toidud ja happelised toidud nagu tsitruseliste või tomat tooteid. Hoidke toidu päevikut aitab teil jälgida, millised toidud võivad vallandada oma kõrvetised.