12 harjumust “Edukad Losers”

Igaüks saab kaalust alla võtta. Miljardi dollari küsimus on, kuidas sa shed need naela ja neid kaotada igaveseks? Kas see on õnn, või on see midagi, mida me kõik saame teha ka?

Kui Vabariigi Kaal kontrolli registri (NWCR) ei saa sellele küsimusele vastata, keegi ei saa. NWCR on jälgimise 3000 “edukas kaotajad”, kes on kaotanud keskmiselt 66 naela ja hoida ära 5,5 aastat. Mis siis on nad õppinud? Ilmselt kui pereliikmed on toetav, siis on parem võimalus kaotada kaalu püsivalt. NWCR kindlaks ka vähemalt 5 harjumusi inimesed, kes on säilitanud oma kaalulangus aastaid.

Harjumus nr 1: süüa madala rasvasisaldusega, kõrge carb die; Vähem kui 1% NWCR edukas kaotajad sõid madala carb dieetide kehakaalu hooldus. Enamik sõid madala rasvasisaldusega, kõrge carb viis säilitada oma kaalulangus, sealhulgas rohkem kiudaineid süsivesikuid, nagu täisteratooted, oad, puuviljad ja köögiviljad, isegi kui nad kaotasid kaalu teist tüüpi toitumine. Üldiselt edukas kaotajad süüa umbes 56% oma kaloreid süsivesikuid, 19% valku ja 25% rasva. Umbes 25% kaloreid rasvast, sa sööd piisavalt rasva (tervislikum monoküllastumata rasvad, nagu oliiviõli ja rapsi õli, omega-3 rasvhappeid kalast, ja mõned kasulikud polüküllastumata rasvade leida mutrid ja muud taimset toitu) peavad olema täidetud ilma söövad liiga palju rasva.

Harjumus nr 2: Söö hommikusööki iga da; Edukad kaotajad kunagi jätke hommikusööki. Hüppamine sööki üldiselt ei ole hea mõte, sest see tähendab, et sa nälga hiljem. Kui sa selle näljane, siis on tõenäolisem, et söövad.

Harjumus nr 3: süüa viis väikest einet kogu päeva

Harjumus nr 4: Kaaluge ennast umbes kord wee; Peaaegu kõik inimesed jälgitakse NWCR – 75% – kaaluvad ise kord nädalas.

Harjumus nr 5: Harjutus, kasutamise, exercis; Paljud NWCR osalejad kasutavad umbes tund päevas – põletavad umbes 2700 kalorit nädalas. Ära lase “tund päevas” hirmutada. Paljud edukad kaotajad kasutada paar minutit korraga kogu päeva, ja kõndimine on nende esmane ülesanne. Ja vastavalt Consumer Reports uuring 32000 dieedipidajad, 80% edukatest dieedipidajad, kes püüdis teostada vähemalt 3 korda nädalas hindas seda, kui nende nr 1 dieediga strateegia. Kuigi kõndides oli kõige populaarsem vormi kasutamise, ligi 30% ka tõsta kaalu suurendada kalorite põletamine lihasmassi.

Kuigi teie füüsiline koormus, siis tuleb loota vahel …

Kuigi teie füüsiline koormus, siis tuleb loota vahel …