10 Ways suurendada oma energia 10 minutiga

Kas teie silmalaud longus nagu pärastlõunal kannab edasi? Kui madala energia tõmbab sind, ei vaata kristalliseerunud baari, tassi kohvi või energia joogi lifti. Suhkur ja kofeiini võib teile kohe pick-me-up, kuid pärast seda kiiret kõrge möödub, siis krahhi ja tunnen veelgi tühjendada

Autor Cristy LytalShe krakitud koodi laskmise rõõmu igapäevases elus. Õpi oma saladusi siin; Jennifer Aniston omab kuld kaelakee – kingitus sõpradele – mille võlu segamine hea õnne sümbolid kogu maailmast: elevant, hobuseraua ja öökull; Aga viimasel ajal, tundub, et kaelakee võib jääda Aniston on ehtekarp. Ta ei vaja talismanid oma nurgas. Ameerika lemmik sõber otsib õnnelikum kui kunagi varem, ja see on kõik tänu tema enda tööd. Ta põrkas …

1. süüa hommikusööki. Inimesed, kes söövad iga päev hommikusööki aru vähem väsimust ja stressi kui inimesed, kes vahele jätta. Kiudainerikast toitu, nagu kuuma kaerahelbed, jään teid enam kui magus või saia. Kuna päev kannab edasi, nad takistada teid saada näljane (nälga võib põhjustada madala energia).

2. Kas allapoole koer. Mõned uuringud on leidnud, et jooga, mis kasutab erinevaid asendeid ja sügav hingamine liikuda ja meditatsiooni, võib olla suurepärane väsimus võitleja.

3. Belt välja oma lemmik tune. Laulmine annab sulle mingi emotsionaalne kõrghetk, kui see vähendab stressi hormoonid kehas. Nii et haara juuksehari, panna oma lemmik laulu ja laulda kaugusel. Kui oled tööl ja ei taha näkku oma kaastöötajate hämmingus Stares, võiksite salvestada vokaal stylings auto.

4. juua vett; Dehüdratsioon võib lahkuda sa end tühjendada ja väsinud. Sa ei pea järgima “kaheksa klaasi päevas” reegel, aga sa ei taha juua piisavalt vett, et hoida oma keha piisavalt vedelikku. Te võite öelda, et sa oled piisavalt vedelikku, kui sa ei tunne janu ja uriinis on hele. Proovi saada külmkapp või vesi jahedam täitke iga paari tunni tagant. Jalutuskäigu seal aitab ka ärgata.

5. Mine pähklid. Süüa peotäis mandleid või pähkleid, mis on kõrge magneesiumi ja foolhappe (foolhape). Need toitained on olulised energia ja rakkude tootmist. Puudumine nende toitainete teie süsteem võib lahkuda sa end väsinud.

6. Haara kaneelikoor. Mõned ütlevad, et lihtsalt lehk see lõhnastatud vürtsi võib vähendada väsimust ja teevad nad tunnevad erksamaks. Ei kaneeli mugav? Haara piparmündi oma kotti. Piparmünt magus lõhn on teine ​​väsimus võitleja mõned inimesed. Rohkem on vaja uurida, et näha, kas ja kuidas need aroomid tegelikult mõjutada inimese energia taset.