10 Flat Belly Tips: Kuidas võita puhitus

Sa armastad on lame kõht ette peoks, kuid tänu liiga palju limonaadid või korv tortilla laastud, zippimine oma püksid on tõeline võitlus. Kõhupuhitust mitte ainult tundub halb, kuid võib põhjustada ka füüsilist ebamugavust. Hea uudis? Eksperdid ütlevad, kõhupuhitus on seisund, mida saab vältida päris lihtne.

Me ei räägi ekstra naela kõht rasva siin. Me räägime ajutise pingetunne kõhus, mis laastab kõige igaühel aeg-ajalt. Michael Jensen, MD, endokrinoloogi ja ülekaalulisus teadlane Mayo Clinic, ütleb, kui teie kõhupuhitus põhjuseks on meditsiiniline seisund, nagu maks või südamehaigused, ainus põhjus on soole gaasi – mitte “vee kaal.”

“See on müüt, et puhitus kõhus on vedeliku kogunemine tervetel täiskasvanutel, sest kõht ei ole koht, kus vedelike koguneda esimene,” Jensen ütleb. “Selle asemel, siis oleks seda näha jalad või pahkluude nii kaua kui püstiasendis.

Mis põhjustab gaasi koguda ja saada hukatuslikuks, kuidas te tunnete ja otsida? Siin on vastused ekspertidelt pluss oma mao-salendav nõu.

Liiga vähe kiudaineid, vedelikud ja füüsiline aktiivsus võib põhjustada kõhukinnisust, mis võib põhjustada puhitus, Jensen ütleb.

Selle vältimiseks süüa dieedi kõrge kiudaine (25 grammi päevas naistele ja 38 meestele) täisteratooteid, puuvilju, köögivilju, kaunvilju, pähkleid ja seemneid. Ka juua rohkelt vedelikku (eesmärk 6-8 klaasi päevas) ja selle eesmärgiks füüsiline aktiivsus on vähemalt 30 minutit, viis korda nädalas.

Kui sa süüa madala kiudaine toitumine, järk-järgult Tõstab kiu tasemele, tagades sa ka juua rohkelt vedelikku parema sallivust.

Toidu allergia ja talumatuse võib põhjustada gaasi ja puhitus. Aga need tuleb kinnitada arst. Paljud inimesed ise diagnoosida neid tingimusi ja asjatult kõrvaldada Tervisliku Piima ja täisteratooteid oma dieeti. Kui te kahtlustate on allergia või talumatus, pöörduge arsti katsete.

Sul võib saada vähendades kahtlustatava toidu või selle söömist teiste toit. Juhul piima-, see aitab valida vanuses juustud ja jogurtid, mis on madalam laktoosi.

tervislik, maitsev retseptid, alates ja korralikult süüa ajakirja.

Kuigi teie füüsiline koormus, siis tuleb loota vahel …